2022-10-07 16:30

publikacja
2022-10-07 16:30

Kolejny weekend bez Blika i wypłaty gotówki. Banki zapowiedziały przerwy
Kolejny weekend bez Blika i wypłaty gotówki. Banki zapowiedziały przerwy

Problemy z płatnościami online, brak dostępu do Blika i wypłaty środków z bankomatów – nadchodzący weekend minie pod znakiem utrudnień. Jak co tydzień przygotowaliśmy listę banków, które zapowiedziały planowane prace serwisowe. 

Na najbliższy weekend przerwy techniczne zapowiedziało pięć banków: Santander Bank Polska, Alior Bank, Nest Bank, Santander Consumer Bank oraz Bank Polskiej Spółdzielczości.

Przerwa techniczna w Santander Banku Polska

Klienci Santander Banku Polska muszą liczyć się z niedostępnością bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, przelewów natychmiastowych, płatności w sklepach internetowych, kantora oraz usługi Blik. Przerwa techniczna potrwa od godziny 23:00 w piątek (7 października) do 6:00 w sobotę (8 października)

Prace serwisowe w Alior Banku

W najbliższy weekend utrudnienia czekają również na klientów Alior Banku. Bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna będą niedostępne od godziny 23:00 w sobotę (8 października) do godziny 03:00 w niedzielę (9 października).

Przerwa techniczna w Santander Consumer Banku 

W nocy z soboty na niedzielę (z 8 na 9 października) pomiędzy godziną 19:00 a 6:00 przeprowadzane będą prace serwisowe w Santander Consumer Banku. W tym czasie niedostępne będzie logowanie do aplikacji mobilnej oraz bankowości internetowej.

Prace serwisowe w Nest Banku

Przerwa techniczna będzie mieć miejsce w Nest Banku. Prace serwisowe rozpoczną się w sobotę (8 października) o godzinie 0:30 i potrwają do godziny 4:00. W tym czasie niedostępne będą: usługi Blik i Visa Mobile, płatności w sklepie internetowym korzystając z linka, potwierdzenia płatności za zakupy kartą w internecie przy użyciu bankowości elektronicznej, przelewy natychmiastowe, doładowania telefonu, zmiany limitów płatności w bankowości elektronicznej, operacje na saszetkach oraz otwieranie nowego konta czy składanie wniosków m.in. o wydanie karty, 300+, 500+ (do systemu obsługi wniosków zapraszamy po zakończeniu prac).

Przerwa techniczna w Banku Polskiej Spółdzielczości

Prace serwisowe zapowiedział także Bank Polskiej Spółdzielczości. Z komunikatu banku wynika, że od godziny 16:00 w sobotę (8 października) do godziny 14:00 w niedzielę (9 października) wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu systemu bankowości elektronicznej.

Dominika Florek

Źródło:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.