2022-06-24 14:30

publikacja
2022-06-24 14:30

Kolejny weekend bez Blika. Utrudnienia także przy wypłacaniu gotówki
Kolejny weekend bez Blika. Utrudnienia także przy wypłacaniu gotówki
fot. Henryk Przondziono / / Gość Niedzielny

Brak dostępu do usługi Blik, niedostępne wypłaty gotówki oraz utrudnienia podczas płatności za zakupy internetowe – nadchodzący weekend przyniesie sporo przerw technicznych. Jak co tydzień na łamach Bankier.pl sprawdzamy, które banki zapowiedziały prace serwisowe na weekend.

Przerwy techniczne na najbliższy weekend zapowiedziało siedem banków: Alior Banki, Bank BPS, BOŚ Bank, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank oraz Santander Bank Polska.

Przerwa techniczna w mBanku

W ciągu najbliższych dni dwie przerwy techniczne czekają na klientów mBanku. Pierwsza z nich rozpocznie się już w sobotę (25 czerwca) o godzinie 6:45 i potrwa do 14:00. Natomiast kolejna będzie mieć miejsce w poniedziałek (27 czerwca) pomiędzy godziną 22:00 a 23:59. W czasie prac serwisowych w sobotę niedostępny będzie eMakler oraz aplikacja mobilna biura maklerskiego mBanku. Natomiast poniedziałkowa przerwa dotyczy eMaklera i aplikacji mBank Giełda.

Alior Bank z przerwą techniczną

Alior Bank zapowiedział planowane prace administracyjne na nadchodzący weekend. Od godziny 23:00 w piątek (24 czerwca) do godziny 2:00 w sobotę (25 czerwca) niedostępne będą funkcje inwestycyjne. „Czas niedostępności może ulec wydłużeniu, o czym będziemy informować na bieżąco” – podkreśla Alior Bank.

Przerwa techniczna w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski na najbliższy weekend zaplanował kilka prac modernizacyjnych. Klienci instytucji muszą liczyć się z trzema przerwami technicznymi. Niedostępność będzie dotyczyć realizacji wpłat i wypłat kartami Visa, Mastercard oraz Blikiem:

10 sprawdzonych sposobów, jak polepszyć zdolność kredytową

Pobierz poradnik bezpłatnie lub kup za 10 zł.
Masz pytanie? Napisz na [email protected]

  • w niedzielę (26 czerwca) od północy do godziny 3:00,
  • w niedzielę (26 czerwca) od godziny 20:00 do północy,
  • w poniedziałek (27 czerwca) od godziny 1:30 do 4:00.

„Jeśli to możliwe, wpłać lub wypłać pieniądze w innym terminie” – podaje ING Bank Śląski w komunikacie prasowym. 

Santander Bank Polska z pracami serwisowymi

W najbliższy weekend na klientów Santander Banku Polska czeka ośmiogodzinna przerwa techniczna. Prace w SBP rozpoczną się o godzinie 23:00 w piątek (24 czerwca) i potrwają do soboty (25 czerwca). W tym czasie niedostępna będzie: bankowość internetowa, aplikacja mobilna, przelewy natychmiastowe, płatność w sklepach internetowych (Przelew24), kantor oraz Blik.

Przerwa techniczna w BOŚ Banku

Planowe prace techniczne odbędą się także w Banku Ochrony Środowiska. Przerwa serwisowa potrwa od godziny 22:00 w piątek (24 czerwca) do godziny 12:00 w niedzielę (26 czerwca). W tym czasie niedostępna błędzie bankowość internetowa, aplikacja mobilna, usługa mojeID oraz TeleBOŚ. 

Utrudnienia w Getin Banku

Przerwa techniczna w Getin Banku rozpocznie się o godzinie 23:50 w piątek (24 czerwca) i potrwa do soboty (25 czerwca). Podczas planowanych prac serwisowych klienci banku nie zalogują się do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej. W tym czasie niedostępna będzie usługa Blik i potwierdzanie płatności za zakupy internetowe w bankowości elektronicznej.

Przerwa techniczna w Banku BPS

Kolejnym bankiem, który zapowiedział prace serwisowe w ciągu nadchodzących dni jest BPS. W sobotę (25 czerwca) pomiędzy godziną 1:00 a 4:00 nastąpi przerwa w dostępie do usługi płatności natychmiastowych Express Elixir oraz do usługi Blik, czytamy w komunikacie prasowym opublikowanym przez Bank Polskiej Spółdzielczości.

DF

Źródło:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.