2021-11-05 16:00

publikacja
2021-11-05 16:00

Niedostępny Blik i karty. Przygotuj portfel na weekend
Niedostępny Blik i karty. Przygotuj portfel na weekend
fot. lucadp / / Shutterstock

Niedostępny Blik, utrudnienia przy płatnościach kartą za zakupy w internecie oraz przelewy ekspresowe – banki zapowiedziały przerwy techniczne na weekend. Utrudnienia czekają klientów aż sześciu instytucji. Jak co tydzień w Bankier.pl sprawdzamy zapowiedziane prace serwisowe.

Przerwę techniczną na najbliższy weekend zapowiedziało aż sześć banków: Bank Pekao, Santander Bank Polska, Bank Pocztowy, Bank Polskiej Spółdzielczości, Volkswagen Bank i Getin Bank.

Bank Polskiej Spółdzielczości – prace techniczne

Już w piątek przerwa techniczna czeka na klientów BPS. Prace rozpoczną się w piątek (5 listopada) o godzinie 23:00 i potrwają do soboty (6 listopada) do godziny 1:00. W tym czasie niedostępny będzie system bankowości internetowej.

Prace serwisowe w Banku Pekao

Sporo utrudnień czeka na klientów Banku Pekao. Instytucja zaplanowała prace serwisowe – w określonych godzinach, zwykle nocnych, które potrwają od soboty (6 listopada) do poniedziałku (8 listopada):

  • 6 listopada (sobota) od godziny 6:00 do 18:00 – utrudnienia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler, aplikacji Pekao24Makler i PeoPay oraz platformie eTrader Pekao.
  • 7 listopada pomiędzy godziną 0:30 a 4:30 – niedostępne przelewy natychmiastowe Express Elixir oraz przelewy Blk na telefon w PeoPay.
  • 8 listopada od północy do godziny 3:00 – utrudnienia w dostępie do bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej, systemu Pekao24Makler oraz platformy eTrader Pekao.

„Pamiętaj, aby wcześniej zlecić przelewy lub inne zaplanowane operacje w bankowości elektronicznej” – podkreśla Bank Pekao w komunikacie prasowym na stronie.

Santander Bank Polska z pracami technicznymi

Przerwę techniczną zapowiedział także Santander Bank Polska. W nocy z piątku na sobotę (5 na 6 listopada) od północy do godzinę 3:35 niedostępny będzie system bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna. Dodatkowo w tym czasie klienci Santandera nie skorzystają z Blika, przelewów natychmiastowych, Kantoru Santander oraz Przelewu24.

Getin Bank – przerwa techniczna

W trakcie weekendu prace techniczne przeprowadza także Getin Bank. Klienci w nocy z piątku na sobotę (5 na 6 listopada) od godziny 23:50 do godziny 4:00 nie będą mogli zalogować się do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej.

Prace serwisowe w Banku Pocztowym

W najbliższą niedzielę (7 listopada) pomiędzy godziną 7:00 a 13:00 klienci Banku Pocztowego muszą liczyć się z utrudnieniami podczas korzystania z opcji dodawania kart do portfeli cyfrowych przy uwierzytelnianiu przez infolinię.

Volkswagen Bank – przerwa techniczna

Przerwę techniczną zapowiedział Volkswagen Bank. W niedzielę (7 listopada) pomiędzy godziną 7:00 a 17:00 niedostępny będzie system bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna. Bank zapowiada także możliwe utrudnienia w płatności kartą za zakupy w internecie.

Kliknij, żeby przejść dalej (Bankier.pl)

Dominika Florek

Źródło:
Tematy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.