2022-07-22 09:45

publikacja
2022-07-22 09:45

Początek weekendu z utrudnieniami w trzech bankach
Początek weekendu z utrudnieniami w trzech bankach
fot. MOZCO Mateusz Szymanski / / Shutterstock

W nocy z piątku na sobotę i w sobotni poranek z brakiem dostępu do bankowości internetowej i kilku usług będą musieli radzić sobie klienci trzech banków. Jak co tydzień na Bankier.pl sprawdzamy, które instytucje zaplanowały przerwy techniczne w weekend.

Santander Bank Polska – przerwa techniczna

Z najbardziej odczuwalnymi utrudnieniami będą musieli radzić sobie w ten weekend klienci Santander Bank Polska. Jak informują przedstawiciele banku, od godz. 23:00 w piątek (22 lipca) do godz. 6:00 w sobotę (23 lipca) prowadzone będą prace serwisowe. W tym czasie nie będzie można zalogować się do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej banku.

Utrudnienia w Alior Banku

Prace modernizacyjne na noc z piątku na sobotę (22/23 lipca) zaplanował także Alior Bank. Utrudnienia potrwają od godz. 22:30 w piątek do godz. 2:00 w sobotę, choć, jak informuje bank na swojej stronie internetowej, mogą one ulec wydłużeniu.

W tym czasie niedostępne będą usługi inwestycyjne. Prace, zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli banku, mają nie mieć wpływu na przebieg płatności dokonywanych kartami oraz wypłaty z bankomatów.

PKO BP i Inteligo – prace serwisowe

O północy w sobotę (23 lipca) rozpoczną się utrudnienia w banku PKO BP oraz Inteligo. Potrwają do godz. 9:00. W tym czasie niemożliwe będzie skorzystanie z ubezpieczeń: PKO Dom, Moje Podróże24, Moje Życie 24, NNW dzieci i młodzieży, oraz ubezpieczenia Assistance w ramach pakietów.

Inflacja zjada twoje oszczędności. Sprawdź, jak je (o)chronić

Pobierz e-book bezpłatnie lub kup za 20 zł.
Masz pytanie? Napisz na [email protected]

MKZ

Źródło:
Tematy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.