Malwina Wrotniak2023-01-14 06:00redaktor naczelna Bankier.pl

publikacja
2023-01-14 06:00

Razem z nowym projektem redakcyjnym poświęconym ekonomii rodziców rusza newsletter Bankier.pl – „Rodziconomia”. Zapisz się, żeby nie przegapić kolejnych artykułów z tej serii.

"Rodziconomia" - nowy newsletter Bankier.pl o pieniądzach (dla) mamy i taty
"Rodziconomia" - nowy newsletter Bankier.pl o pieniądzach (dla) mamy i taty
/ Bankier.pl

„Rodziconomia” to nowy projekt Bankier.pl, w którym piszemy o wszystkim, co o swoich finansach powinni wiedzieć rodzice. Przeczytasz tu m.in. o mało popularnych źródłach finansowania, ważnych przepisach, potrzebnych produktach finansowych, zmieniającym się rynku pracy, prawach konsumenta w praktyce, cyberbezpieczeństwie, edukacji dzieci i dorosłych.

Najbliższy odcinek już w połowie stycznia.

Zapisz się na newsletter „Rodziconomia”, żeby nie przegapić żadnego z odcinków tej serii:

Źródło:
Malwina Wrotniak

Redaktor naczelna Bankier.pl. Autorka wielu publikacji z zakresu finansów, ukazujących się na łamach serwisu od 2008 roku. W przeszłości dziennikarz specjalizujący się w tematyce ubezpieczeń, doceniona Nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń dla Środowiska Dziennikarskiego. Autorka emigracyjnych projektów „Tam mieszkam” i „Zawróceni”, uhonorowana Nagrodą im. Macieja Płażyńskiego dla dziennikarzy i mediów służących Polonii. W 2016 r. wydała książkę „Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą”. Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tematy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.