Malwina Wrotniak2022-10-03 14:30redaktor naczelna Bankier.pl

publikacja
2022-10-03 14:30

Rusza miniserial dla oszczędzających w Bankier.pl. Zapisz się na odcinek 1
Rusza miniserial dla oszczędzających w Bankier.pl. Zapisz się na odcinek 1
/ Shutterstock

Październik to zwyczajowo miesiąc oszczędzania. W tym sezonie wysokie stopy procentowe sprzyjają deponentom, a banki od kilku miesięcy przebijają stawki lokat. W ślad za tym Monika Dekrewicz z redakcji Bankier.pl rusza z autorskim projektem, który będzie swoistym „gotowcem z oszczędzania” i ułatwi połapanie się w rynkowych produktach.

Już w tym tygodniu pierwszy odcinek swoistego miniserialu dla oszczędzających w Bankier.pl. Nasza dziennikarka, analityczka rynku depozytowego i pomysłodawczyni wskaźnika DepoTracker przygotowuje cztery specjalne wydania newslettera „Prześwietlamy promocje”, w pełni poświęcone produktom dla oszczędzających.

Subskrybenci newslettera Moniki Dekrewicz w każdą środę października otrzymają dostęp do specjalnej analizy rynku lokat i rachunków oszczędnościowych, która będzie esencją z najatrakcyjniejszych produktów – co ważne – dla klientów banków o zróżnicowanych potrzebach depozytowych. Tym samym podpowiemy, gdzie szukać najlepszych ofert dla nawet niskich kwot, bez konieczności przenoszenia się do nowego banku czy zamrażania środków na długie okresy.

Nowością w październikowym miniserialu będzie symulator oszczędzającego. Pokażemy więc nie tylko które produkty wybijają się na czele przed konkurentów, ale również jak urosną zainwestowane w ten sposób różne kwoty. Monika zaplanowała też odcinek, w którym pokaże, jak łączyć ze sobą bankowe oferty, żeby zarobić na nich jak najwięcej.

Pierwszy odcinek miniserialu o oszczędzaniu trafi do subskrybentów newslettera „Prześwietlamy promocje” już w środę 5 października (zapisz się na newsletter).

Światowy Dzień Oszczędzania obchodzony jest 31 października.

Źródło:
Malwina Wrotniak

Redaktor naczelna Bankier.pl. Autorka wielu publikacji z zakresu finansów, ukazujących się na łamach serwisu od 2008 roku. W przeszłości dziennikarz specjalizujący się w tematyce ubezpieczeń, doceniona Nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń dla Środowiska Dziennikarskiego. Autorka emigracyjnych projektów „Tam mieszkam” i „Zawróceni”, uhonorowana Nagrodą im. Macieja Płażyńskiego dla dziennikarzy i mediów służących Polonii. W 2016 r. wydała książkę „Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą”. Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tematy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.