2021-10-05 14:17

publikacja
2021-10-05 14:17

Uwaga klienci Banku Millennium. Niedostępne płatności zbliżeniowe Blik
Uwaga klienci Banku Millennium. Niedostępne płatności zbliżeniowe Blik
fot. T. Schneider / / Shutterstock

Bank Millennium zapowiedział brak dostępności do jednej z usług. Klienci muszą liczyć się z utrudnieniami podczas korzystania z płatności zbliżeniowych Blik – podaje bank w komunikacie.

Przerwy techniczne już nie tylko w weekend? Coraz częściej banki zapowiadają planowane prace serwisowe, modernizacyjne czy administracyjne w inne dni niż soboty i niedziele. W ciągu ostatnich tygodni już kilka banków decydowało się na przerwę techniczną „w tygodniu”. Jednym z nich jest Bank Millennium.

W nocy z wtorku na środę (5 na 6 października) klienci Banku Millennium muszą liczyć się z utrudnieniami podczas płatności zbliżeniowych Blik. Usługa może być niedostępna pomiędzy godziną 22:00 we wtorek (5 października) a godziną 6:00 w środę (6 października).

Za pomocą usługi zbliżeniowych płatności Blik można płacić za zakupy stacjonarne analogicznie jak kartami płatniczymi. Zamiast podawać kod Blik, wystarczy przyłożyć odblokowany telefon do terminalu. W związku z tym klienci Banku Millennium powinni przygotować się, że i ta forma płatności może być niedostępna.

Kliknij, żeby przejść dalej (Bankier.pl)

DF

Źródło:
Tematy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.