2021-09-20 12:32

publikacja
2021-09-20 12:32

Uwaga klienci Banku Pekao. Nie będą działać bankomaty i karta
Uwaga klienci Banku Pekao. Nie będą działać bankomaty i karta
fot. Piotr Swat / / Shutterstock

Bank Pekao zapowiedział przerwę w dostępie do części usług. Niedostępny będzie m.in. system bankowości internetowej, aplikacja mobilna, wypłata gotówki z bankomatów oraz płatności kartą. Lepiej przygotować gotówkę wcześniej.

Kolejny bank zapowiada przerwę techniczną poza weekendem. Przeważnie większość instytucji przeprowadza planowane prace modernizacyjne, administracyjne oraz serwisowe z piątku na sobotę lub soboty na niedzielę, czy poniedziałek. W ostatnim czasie banki coraz częściej decydują się na przerwę techniczną w trakcie tygodnia. Jednym z nich jest Bank Pekao.

W nocy z poniedziałku na wtorek (20 na 21 września) klienci Banku Pekao muszą być gotowi na utrudnienia podczas wykonywania standardowych działań na rachunku. Przerwa techniczna wystąpi w dwóch przedziałach czasowych:

  • od północy do godz. 4:10 niedostępne będą serwisy bankowości internetowej, aplikacja mobilna oraz Pekao24Makler i platformy eTrader Pekao,
  • pomiędzy godz. 1:00 a 1:45 niedostępne będą bankomaty, terminale płatnicze i karty płatnicze,

„Wypłać wcześniej gotówkę z bankomatu, jeśli w tych godzinach planujesz płatności kartami lub aplikacją PeoPay” – podaje Bank Pekao w komunikacie na stronie internetowej. Lepiej też wcześniej zrobić przelewy, ponieważ klienci przez ponad cztery godziny nie skorzystają z usług dostępnych za pośrednictwem bankowości mobilnej oraz internetowej.

Kliknij, aby przejść dalej (Bankier.pl)

DF

Źródło:
Tematy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.