2021-11-10 09:28

publikacja
2021-11-10 09:28

Uwaga klienci Banku Pekao. Niedostępne karty, bankomaty oraz płatności Blik
Uwaga klienci Banku Pekao. Niedostępne karty, bankomaty oraz płatności Blik
fot. OleksSH / / Shutterstock

Bank Pekao zapowiedział przerwę techniczną w dostępnie do części płatności oraz usług. Niedostępne będą m.in. wypłaty pieniędzy z bankomatów oraz karty płatnicze. Lepiej przygotować gotówkę wcześniej – informuje bank w komunikacie prasowym.

Banki korzystają z długiego weekendu i dnia wolnego z okazji Święta Niepodległości – część instytucji zapowiedziało, że w piątek, 12 listopada, ich oddziały będą zamknięte. Natomiast Bank Pekao ogłosił przerwę techniczną w nocy ze środy na czwartek (10 na 11 listopada).

Zaplanowana przerwa techniczna w Banku Pekao będzie trwać od godziny 1:00 do godziny 1:45 w czwartek (11 listopada). Podczas prac serwisowych niedostępne będą płatności kodem Blik i za pomocą aplikacji mobilnej. W tym czasie klienci nie skorzystają również z bankomatów, kart płatniczych, kart kredytowych oraz terminali płatniczych

„Wypłać wcześniej gotówkę z bankomatu, jeśli w tych godzinach planujesz płatności kartami lub aplikacją PeoPay” – czytamy w komunikacie Pekao zamieszczonym na stronie internetowej.

Kliknij, żeby przejść dalej (Bankier.pl)

DF

Źródło:
Tematy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.