2022-05-13 11:04

publikacja
2022-05-13 11:04

Weekend bez bankowości mobilnej i internetowej w trzech bankach
Weekend bez bankowości mobilnej i internetowej w trzech bankach
fot. Bartłomiej Pietrzyk / / Shutterstock

Bez dostępu do bankowości internetowej i mobilnej będą w nadchodzący weekend klienci trzech banków. W związku z pracami serwisowymi lepiej wcześniej przygotować gotówkę i zrobić przelewy. Jak co tydzień Bankier.pl sprawdził zapowiedziane przerwy techniczne w bankach.

Przerwy techniczne zaplanowano już na początku weekendu. Utrudnienia czekają na klientów Banku Pekao, Alior Banku i BNP Paribas.

Przerwa techniczna w Banku Pekao

W piątek o godz. 23.30 rozpoczną się prace serwisowe w Banku Pekao. Do godz. 6.00 w sobotę (14 maja) klienci banku nie będą mogli korzystać z aplikacji PeoPay, Pekao24Makler i platformy eTrader Pekao.

Alior Bank – weekendowe utrudnienia

Również w nocy z piątku na sobotę brak dostępu do bankowości internetowej czeka klientów Alior Banku. Od godz. 23.00 w piątek (13 maja) do godz. 10.00 w sobotę (14 maja) niedostępny będzie serwis bankowości internetowej Alior Online oraz aplikacja Alior Mobile.

Prace zostaną wznowione w sobotę o godz. 22.00 i potrwają do godz. 23.59, choć jak informują przedstawiciele banku, czas niedostępności bankowości internetowej i mobilnej może się wydłużyć.

10 sprawdzonych sposobów, jak polepszyć zdolność kredytową

Pobierz poradnik bezpłatnie lub kup za 10 zł.
Masz pytanie? Napisz na [email protected]

Przerwa techniczna w BNP Paribas

Prace serwisowe podczas nadchodzącego weekendu będzie przeprowadzał także bank BNP Paribas. Rozpoczną się one o godz. 21.00 w piątek (13 maja) i potrwają do godz. 23.59.

Utrudnienia będą polegały na braku dostępu do systemów: GOonline Biznes, GOmobile Biznes i GOconnect Biznes (Host to Host).

Kliknij, aby przejść dalej

MKZ

Źródło:
Tematy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.