2023-02-03 08:00

publikacja
2023-02-03 08:00

Niedostępne bankowość internetowa, płatności kartami oraz Blikiem – z takimi problemami w najbliższy weekend będą zmagać się klienci pięciu banków. Jak co tydzień przygotowaliśmy zestawienie banków, które na piątek, sobotę i niedzielę zaplanowały przerwy technologiczne.

Weekend bez Blika i przelewów. Te banki zapowiedziały utrudnienia
Weekend bez Blika i przelewów. Te banki zapowiedziały utrudnienia
fot. Kite_rin / / Shutterstock

Przerwa techniczna w Santander Bank Polska

Przerwa techniczna w nadchodzących dniach dotknie m.in. klientów Santander Bank Polska. Jak informują przedstawiciele banku, prace serwisowe rozpoczną się w sobotę (4 lutego) o godz. 23:00 i potrwają do niedzieli (5 lutego) do godz. 7:00.

W czasie prowadzonych prac klienci nie będą mogli zalogować się do bankowości internetowej ani do aplikacji mobilnej.

Reklama

BNP Paribas – bez aplikacji i bankowości internetowej

Również w nocy z soboty na niedzielę (4/5 lutego), ale pomiędzy godz. 1:00 a 2:00, dostępu do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej nie będą mieli klienci BNP Paribas. W trakcie prowadzonych prac modernizacyjnych niedostępny będzie serwis GOonline oraz aplikacja GOmobile.

Velo Bank – bez przelewów i Blika

Wcześniej, bo już na noc z piątku na sobotę (3/4 lutego), prace serwisowe zaplanował VeloBank. Potrwają one od godz. 23:30 w piątek do 10:45 w sobotę.

W trakcie pauzy w funkcjonowaniu bankowych systemów klienci nie będą mogli przelewać pieniędzy ani płacić Blikiem. Utrudnione będą także płatności online kartami.

Jak informują przedstawiciele banku, prace serwisowe nie powinny wpłynąć na płatności kartami w sklepach stacjonarnych, wypłaty pieniędzy z bankomatów oraz funkcjonowanie wpłatomatów.

Bank Pocztowy – prace serwisowe

Z podobnymi problemami, ale pod koniec weekendu, będą musieli radzić sobie klienci Banku Pocztowego, który zaplanował prace serwisowe na noc z niedzieli na poniedziałek (5/6 lutego).

Utrudnienia potrwają od godz. 0:30 do 1:00, a w ich trakcie nie będzie można płacić kartami, również w internecie, ani dokonywać transakcji mobilnych za pośrednictwem portfeli cyfrowych.

Przerwa techniczna – Bank BPS

Bez dostępu do bankowości elektronicznej będą również klienci Banku BPS. Prace serwisowe rozpoczną się o godz. 22:00 w piątek (3 lutego). Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli banku utrudnienia powinny zakończyć się w ciągu godziny.

Marcin Kaźmierczak

Źródło:


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.