2021-12-03 16:00

publikacja
2021-12-03 16:00

Weekend bez dostępu do bankowości online. Sprawdź przerwy techniczne
Weekend bez dostępu do bankowości online. Sprawdź przerwy techniczne
fot. lucadp / / Shutterstock

Niedostępna bankowość internetowa, utrudnienia przy przelewach natychmiastowych i brak usługi Blik – tak rysuje się obraz przerw technicznych w bankach. Jak co tydzień na łamach Bankier.pl sprawdzamy, które banki zapowiedziały przerwy techniczne na weekend.

Utrudnienia na weekend zapowiedziało siedem banków: ING Bank Śląski, Bank Pekao, Santander Bank Polska, Getin Bank, mBank, Bank Polskiej Spółdzielczości oraz Bank Pocztowy.

ING Bank Śląski – przerwa techniczna

W najbliższy weekend przerwa techniczna czeka na klientów ING Banku Śląskiego. W nocy z 5 na 6 grudnia (z niedzieli na poniedziałek) od godziny 23:30 do 2:00 niedostępne będą wpłatomaty. Powodem utrudnień są zaplanowane prace serwisowe w banku.

„W tym czasie mogą występować chwilowe przerwy w realizacji transakcji wpłat w bankomatach sieci Planet Cash/ ING” – podaje ING w komunikacie na stronie internetowej.

Bank Pekao z przerwą w dostępie do jednej usługi

Przerwa w działaniu jednej z usług czeka na klientów Banku Pekao. W nocy z 3 na 4 grudnia pomiędzy godziną 21:00 a 3:00 niedostępny będzie Profil Zaufany. Powodem utrudnień są prace serwisowe po stronie dostawcy usługi, podaje Bank Pekao na stronie internetowej.

Santander Bank Polska – prace serwisowe

Santander Bank Polska będzie przeprowadzać prace serwisowe podczas weekendu. Przerwa techniczna rozpocznie się o północy i potrwa do godziny 5:00 w sobotę (4 grudnia). W tym czasie niedostępna będzie bankowość internetowa, aplikacja mobilna, usługa Blik, przelewy natychmiastowe oraz Kantor Santander.

Getin Bank – przerwa techniczna

Przerwa techniczna dotknie także klientów Getin Banku. W najbliższy weekend w nocy z soboty na niedzielę (4 na 5 grudnia) od godziny 23:30 do 7:00 niedostępna będzie bankowości internetowa oraz aplikacja mobilna.

mBank – niedostępny makler

Przerwę techniczną zapowiedział także mBank. Klienci instytucji nie skorzystają z jednej z usług. W sobotę (4 grudnia) od godziny 7:00 do godziny 20:00 niedostępny będzie eMakler.

BPS – prace serwisowe

Do grona instytucji, które planują prace serwisowe w najbliższy weekend należy Bank Polskiej Spółdzielczości. Utrudnienia w dostępie do bankowości elektronicznej potrwają od soboty (4 grudnia) od godziny 8:00 do poniedziałku (6 grudnia) do godziny 7:00. W tym czasie mogą wystąpić przerwy w działaniu bankowości online.

Dodatkowo „z powodu prac serwisowych prowadzonych po stronie Ministerstwa Cyfryzacji od godz. 21:00 dnia 03.12.2021 r. do godz. 03:00 dnia 04.12.2021 r. nie będzie działała usługa Profilu Zaufanego” – podaje BPS.

Bank Pocztowy – przerwa techniczna

Kolejną instytucją, która zapowiedziała przerwę techniczną na nadchodzący weekend jest Bank Pocztowy. Z powodu prac modernizacyjnych klienci muszą liczyć się z utrudnieniami. Od godziny 22:00 w piątek (3 grudnia) do godziny 4:00 w sobotę (4 grudnia) nastąpi przerwa w funkcjonowaniu:

  • nowej bankowości internetowej Pocztowy24 (online.pocztowy.pl), bankowości mobilnej Pocztowy,
  • bankowości internetowej Pocztowy24 (biznes.pocztowy.pl),
  • bankowości telefonicznej (dawniej: Telekonto),
  • przyjmowaniu wniosków o otwarcie Konta w Porządku, kont firmowych oraz w obsłudze formularzy kontaktowych.

Dodatkowo w czasie prac w Banku Pocztowym zawieszona będzie obsługa produktów oraz wpłat i wypłat w placówkach Poczty Polskiej, czytamy w komunikacie zamieszczony na stronie internetowej Banku Pocztowego.

Kliknij, aby przejść dalej (Bankier.pl)

DF

Źródło:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.