Dominika Florek2021-05-14 11:00redaktor Bankier.pl

publikacja
2021-05-14 11:00

fot. lucadp / Shutterstock

Przerwy techniczne w najbliższy weekend zaplanowało kilka banków. Klienci muszą liczyć się m.in. z ograniczonym dostępem do płatności Blik, bankowości elektronicznej oraz bankomatów. Jak co tydzień, sprawdzamy na Bankier.pl zapowiedziane utrudnienia w bankach.

Na najbliższy weekend przerwy techniczne zapowiedział Bank Millennium, BOŚ Banku, Bank Pocztowy, Bank Polskiej Spółdzielczości, ING Bank Śląski, mBank, Santander Bank Polska oraz Santander Consumer Bank.

Bank Millennium – niedostępność kilku usług

Bank Millennium zaplanował prace serwisowe na sobotę (15 maja) od godziny 2:00 do 4:00 oraz na niedzielę (16 maja) pomiędzy godzina 1:00 a 4:00. Podczas przerw technicznych niedostępne będą płatności i przelewy Blik, płatności internetowe (pay-by-link), płatności kartami w internecie (debetowe, kredytowe i korporacyjne), operacje zlecane za pośrednictwem TeleMillennium oraz serwis bankowości internetowej i aplikacja mobilna.

Bank Ochrony Środowiska – prace techniczne

Bank Ochrony Środowiska (BOŚ) zapowiedział planowaną przerwę techniczną. Prace rozpoczną się w piątek (14 maja) o godzinie 22:00 i potrwają do soboty (15 maja) do godziny 6:00. Podczas przerwy technicznej niedostępny będzie system bankowości internetowej, aplikacja mobilna oraz telefoniczna.

Bank Pocztowy – przerwa w działaniu Blika

Już w piątek (14 maja) klienci Banku Pocztowego muszą liczyć się z utrudnieniami. Pomiędzy godziną 1:00 a 4:00 niedostępne będą płatności Blik z powodu prac modernizacyjnych po stronie operatora, informuje Bank Pocztowy.

Bank Polskiej Spółdzielczości – niedostępna karta płatnicza

Bank Polskiej Spółdzielczości (BPS) poinformował o przerwie technicznej, która rozpocznie się w sobotę (15 maja) o godzinie 21:00 i potrwa do niedzieli (16 maja) do godziny 1:00. W tym czasie klienci BPS nie skorzystają z płatności za pomocą kar płatniczych oraz Blika.

ING Bank Śląski – niedostępne płatności Blik i kartą płatniczą

W najbliższy weekend duża przerwa techniczna czeka na klientów ING Banku Śląskiego. W sobotę (15 maja) od godziny 8:00 do 20:00 niedostępny będzie moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

Na tym nie koniec prac serwisowych w ING. W nocy z soboty na niedzielę (15 na 16 maja) pomiędzy godz. 23:30 a 5:30 klientów banku czekają utrudnienia podczas korzystania z bankomatów i wpłatomatów, płatności Blik, kart płatniczych, systemu bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej (zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych), płatności natychmiastowych, systemu ING Cards Online, płatności 3DSecure (transakcje potwierdzane jednorazowo kodem SMS), specjalnego interfejsu PSD2 (dodawanie konta z innego banku do Mojego ING), aktywacji i nadawania kodów PIN, zamawiania i przypisywania kart, realizacją przelewów z rachunku karty kredytowej.

Dodatkowo w nocy (17 maja) od godziny 00:30 do 01:00 mogą występować chwilowe trudności z wypłatami z bankomatów sieci ING oraz Planet Cash.

mBank – przerwa w działaniu jednej usługi

Krótka przerwa czeka także na klientów mBanku. W nocy z soboty na niedzielę (15 na 16 maja) od godziny 23:00 do godziny 1:00 usługa fakturowania będzie niedostępna.

Santander Bank Polska – przerwa techniczna

Santander Bank Polska zapowiedział przerwę techniczną. W niedzielę (16 maja) pomiędzy północą a godziną 5:00 niedostępna będzie bankowość internetowa, aplikacja mobilna, płatności za zakupy w internecie Przelewem24, Kantor Santander, przelewy natychmiastowe oraz płatności Blik.

Santander Consumer Bank – niedostępna bankowość online

Już nie w weekend, ale na początek przyszłego tygodnia, przerwę techniczną zapowiedział Santander Consumer Bank. W nocy z wtorku (18 maja) od godziny 22:00 do godzin porannych w środę (19 maja) niedostępna będzie bankowość elektroniczna banku.

Kliknij, aby przejść dalej / Bankier.pl
Źródło:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.