2022-03-11 09:54

publikacja
2022-03-11 09:54

Weekendowe przerwy techniczne w trzech bankach. Lepiej zrób przelew wcześniej
Weekendowe przerwy techniczne w trzech bankach. Lepiej zrób przelew wcześniej
fot. lucadp / / Shutterstock

Niedostępna bankowość internetowa, utrudnienia przy przelewach natychmiastowych i brak usługi Blik – tak rysuje się obraz przerw w technicznych w bankach. Jak co tydzień na łamach Bankier.pl sprawdzamy, które banki zapowiedziały prace serwisowe na weekend.

Bank Millennium – przerwa techniczna

W najbliższy weekend utrudnienia będą czekały m.in. klientów Banku Millennium. W nocy z piątku na sobotę (11/12 marca) od godziny 0:00 do 2:45 niedostępna będzie bankowość elektroniczna i aplikacja mobilna, a także usługi związane z kartami płatniczymi oraz zlecane przez infolinię.

Jak informują przedstawiciele banku, w czasie prowadzonych prac serwisowych autoryzacje transakcji kartą będą działały, jednak powiadomienia o płatnościach będą docierały z opóźnieniem.

Prace serwisowe w Citi Handlowym

Citi Handlowy informuje na stronie głównej, że w nocy z piątku na sobotę (11/12 marca) od godz. 0:00 do 6:00 zostaną przeprowadzone prace serwisowe. W tym czasie nie będzie można płacić Blikiem ani zlecić przelewu Express Elixir.

Getin Bank – brak bankowości internetowej i mobilnej

Z utrudnieniami w nocy z piątku na sobotę (11/12 marca) będą musieli radzić sobie także klienci Getin Banku. Prace serwisowe potrwają od godz. 23:50 do 4:00. W trakcie prac niedostępna będzie zarówno bankowość internetowa, jak i mobilna.

MKZ

Źródło:
Tematy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.