2021-07-23 14:45

publikacja
2021-07-23 14:45

Weekendowe przerwy w bankach. Lepiej wypłacić pieniądze wcześniej
Weekendowe przerwy w bankach. Lepiej wypłacić pieniądze wcześniej
fot. lucadp / / Shutterstock

Lepiej wypłacić gotówkę wcześniej i nie zwlekać z przelewami. W najbliższy weekend aż 10 banków będzie przeprowadzać prace serwisowe – na klientów czeka sporo niedogodności. Jak co tydzień na łamach Bankier.pl przygotowaliśmy listę przerw technicznych w bankach.

Na najbliższy weekend przerwy techniczne zapowiedziało 10 banków: PKO Bank Polski, Inteligo, ING Bank Śląski, Bank Pekao, mBank, Santander Bank Polska, BNP Paribas, Bank Polskiej Spółdzielczości, Bank Millennium i Nest Bank.

PKO Bank Polski i Inteligo z przerwą techniczną

Pięciogodzinna przerwa techniczna czeka na klientów PKO Banku Polskiego oraz Inteligo. W najbliższą niedzielę (25 lipca) pomiędzy północą a godziną 5:00 w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz bankowości telefonicznej niedostępne będą ubezpieczenia: Moje Podróże24, Mój Dom24, PKO Ubezpieczenie dziecka oraz Assistance.

ING Bank Śląski zapowiedział prace serwisowe

Przerwa techniczna także w ING Banku Śląskim. W sobotę (24 lipca) od godziny 8:00 do 20:00 klienci nie skorzystają z modułu Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacji ING Makler Mobile.

Przerwa techniczna w Banku Pekao

Usługi maklerskie będą niedostępne w najbliższy weekend w Pekao. Bank zapowiedział przerwę techniczną na sobotę (24 lipca), która rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 18:00. Utrudnienia będą występować podczas składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler, aplikacji mobilnej Pekao24Makler oraz platformie eTrader Pekao.

mBank z przerwą techniczną

Na niedzielę (25 lipca) przerwę techniczną zapowiedział także mBank. Klienci od godziny 2 do 7:30 nie będą mogli zapłacić kartą oraz wypłacić gotówki z bankomatu. Dłużej, bo do godziny 9:30 nie będą działać płatności za zakupy internetowe oraz bankowości internetowa i aplikacja mobilna. Z kolei pomiędzy godziną 1:30 a 10:20 niedostępne będzie składanie wniosków.

Natomiast w sobotę (24 lipca) pomiędzy godziną 8:00 a 12:00 niedostępny będzie moduł eMakler dla klientów mBanku.

Prace serwisowe w Santander Bank Polska

Kolejnym bankiem, który zapowiedział przerwę techniczną na weekend jest Santander Bank Polska. Przez sześć godzin w sobotę (24 lipca) klienci banku muszą liczyć się z problemami podczas korzystania z bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej. Przerwa techniczna potrwa od północy do godziny 6:00.

BNP Paribas z przerwą techniczną

Już w piątek (23 lipca) o godzinie 22:00 rozpocznie się przerwa techniczna w BNP Paribas. Prace serwisowe potrwają do 23:59 w piątek. W tym czasie niedostępne będą systemy BiznesPl@net, GOmobile Biznes, BNP Paribas Connect Host to Host.

Bank BPS planuje prace serwisowe

Bank Polskiej Spółdzielczości zapowiedział przerwę techniczną na sobotę (24 lipca). Pomiędzy godziną 1:00 a 5:00 mogą wystąpić przerwy w dostępie do systemu bankowości elektronicznej.

Krótka przerwa w Banku Millennium

Również na piątek (23 lipca) krótką przerwę techniczną planuje Bank Millennium. Prace rozpoczną się o godzinie 2:00 i potrwają do godziny 2:20. Podczas przerwy technicznej niedostępne będą płatności kartą w punktach stacjonarnych, online oraz pozostałe usługi kartowe (np. spłata karty, aktywacja nowej karty i zmiana ustawień karty).

Nest Bank z przerwą techniczną

Nest Bank będzie przeprowadzał prace techniczne w niedzielę (25 lipca) pomiędzy godziną 0:30 – 9:30. W tym czasie niedostępne będą systemy bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna.

Kliknij, aby przejść dalej (Bankier.pl)

Dominika Florek

Źródło:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.