Malwina Wrotniak2023-03-13 10:25redaktor naczelna Bankier.pl

publikacja
2023-03-13 10:25

W ramach trwającej 14. edycji rankingu Złoty Bankier twa głosowanie internautów. Klienci banków po raz drugi wybiorą kartę z najlepszym designem. Zwycięzcę w tej kategorii poznamy w kwietniu.

Złoty Bankier 2023: wybierz kartę płatniczą z najlepszym designem i zgarnij nagrodę
Złoty Bankier 2023: wybierz kartę płatniczą z najlepszym designem i zgarnij nagrodę
/ zlotybankier.pl

Niepowtarzalna karta dla miłośników kina, limitowana seria mieniących się kolorami chromatycznych plastików dla kolekcjonerów, karty z awatarami, pionowe, z materiałów recyklingowanych – banki cały czas próbują zaskoczyć klientów, nawet gdy mowa o produkcie będącym w powszechnym użyciu.

Dlatego kategoria „Karta płatnicza – najlepszy design” już po raz drugi gości w badaniu Złoty Bankier organizowanym przez Bankier.pl i „Puls Biznesu”. W tej części rankingu liczą się przede wszystkim głosy użytkowników kart.

Reklama

Jak zagłosować na kartę i wziąć udział w konkursie?

Głosowanie internautów w kategorii „Karta płatnicza – najlepszy design” trwa na stronie www.zlotybankier.pl do 31 marca 2023, do godz. 23:59.

Żeby wziąć udział w głosowaniu i powalczyć o nagrodę, należy:

  • wytypować kartę płatniczą z najlepszym designem,
  • udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe*.

*Wspomniana konkurencja jest też zawsze dla nas okazją do poznania opinii czytelników na temat samego produktu – w tym roku pytamy o następcę typowego plastiku.

Na biorących udział w głosowaniu czekają nagrody – w tym roku do zwycięzców powędrują bony zakupowe do wykorzystania na Allegro.

Kto zostanie rynkowym liderem?

W tym roku o uznanie użytkowników walczy 14 kart płatniczych, zgłoszonych przez: Alior Bank, Bank Ochrony Środowiska, Credit Agricole Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, Bank Millennium, Nest Bank, Bank Pekao, PKO Bank Polski, Bank Pocztowy, Revolut Bank UAB, Santander Bank Polska, SGB Bank i Volkswagen Bank.

Za każdą z przesłanych propozycji stoi osobny pomysł – design karty jest dziś traktowany jako swoisty sposób komunikacji z klientem. I tak – jedni chcą przy tej okazji zwrócić uwagę klientów na kwestię ekologii, inni – uwrażliwiać na los zwierząt, jeszcze inni – ułatwiać codzienne czynności osobom z dysfunkcjami, wreszcie – są na rynku propozycje kierowane do miłośników różnych dziedzin, jak gry czy motoryzacja.

W poprzedniej edycji badania liderem w kategorii „Karta płatnicza – najlepszy desing” użytkownicy uczynili ING Bank Śląski. Zwycięzca w tym roku również zgłosił swój „plastik” do rywalizacji – czy ma szansę ponownie stanąć na podium – o tym zdecydują głosy czytelników Bankier.pl i „Pulsu Biznesu”.

***

Organizatorami badania Złoty Bankier 2023 są Bankier.pl i „Puls Biznesu”, partnerem merytorycznym – Minds&Roses. Partnerem strategicznym jest Mastercard. Partnerami wspierającymi są:
Sotrender i Brand24. Patroni medialni: Smart.Bankier.pl i ZgarnijPremie.pl.
Szczegóły dotyczące rankingu dostępne są na stronie www.zlotybankier.pl.

Źródło:


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.