Dominika Florek2021-07-09 12:45redaktor Bankier.pl

publikacja
2021-07-09 12:45

Zrób przelew wcześniej. Duże banki zapowiedziały przerwy techniczne
Zrób przelew wcześniej. Duże banki zapowiedziały przerwy techniczne
fot. lucadp / / Shutterstock

Niedostępne płatności Blik, problemy z logowaniem do bankowości internetowej czy brak możliwości wypłaty pieniędzy z bankomatu? Nie daj się zaskoczyć przerwom technicznym w bankach. Sprawdź wcześniej i przygotuj się na ewentualne utrudnienia.

Do tej pory przerwy techniczne zapowiedziało już sześć banków: Alior Banku, Bank Millennium, ING Bank Śląski, mBank, Nest Bank, Toyota Bank.

Krótka przerwa techniczna w mBanku

mBank zapowiedział przerwę techniczną w działaniu dwóch usług. W najbliższą sobotę w nocy (10 lipca) pomiędzy godziną 22:00 a północą niedostępna będzie wymiana walut i inne funkcje w  mKantorze oraz usługa fakturowania.

Prace serwisowe w ING Banku Śląskim

Klienci ING Banku Śląskiego muszą liczyć się z utrudnieniami w najbliższy weekend. W nocy z niedzieli na poniedziałek (z 11 na 12 lipca) pomiędzy godziną 0:01 a godziną 2:00 mogą wystąpić problemy z wpłatami kartą w urządzeniach sieci bankomatów ING oraz Planet Cash. Natomiast w tym czasie będzie można wpłacić pieniądze we wrzutniach, transakcje zaksięgowane zostaną na koncie w poniedziałek 12 lipca do godziny 12:00.

Alior Bank z przerwą techniczną w weekend

Alior Bank zapowiedział przerwę techniczną, która rozpocznie się w piątek (9 lipca) o godzinie 23:30 i potrwa do soboty (10 lipca) do godziny 9:30. W tym czasie bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna będą działy w ograniczonym zakresie. Podczas przerwy technicznej niedostępne będą płatności Blik.

Przerwa w działaniu dwóch usług w Banku Millennium

W najbliższy weekend prace serwisowe zapowiedział Bank Millennium. W nocy z piątku na sobotę (9 na 10 lipca) pomiędzy godziną 1:00 a 1:30 wystąpi krótka przerwa w działaniu płatności kartą online oraz pozostałych usług kartowych: spłacanie, aktywacja czy zmiana ustawień.

Z kolei w nocy z soboty na niedzielę (10 na 11 lipca) będzie druga przerwa techniczna. Od godziny 23:00 do 5:00 niedostępna będzie już część usług w Millenecie oraz aplikacji mobilnej. Niedostępne będzie składanie wniosku o pożyczkę, kartę kredytową czy zakup ubezpieczenia turystycznego.

Nest Bank z przerwą techniczną

Kolejnym bankiem, który ogłosił przerwę techniczną na ten weekend, jest Nest Bank. W nocy w sobotę (10 lipca) pomiędzy 0:30 a 8:00 niedostępne będzie logowanie do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej.

Prace serwisowe w Toyota Banku

Zaraz po weekendzie w poniedziałek (12 lipca) przerwę techniczną zapowiedział Bank Toyota. Podczas prac serwisowych od godziny 6:00 do 8:00 mogą wystąpić problemy podczas autoryzacji transakcji kartowych.

Źródło:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.